UKS Widok - rocznik 2000 - strona nieoficjalna

Aktualnoci

Sparing z Legią

• autor: jakub.lis, 2012-03-18 23:44

W piątkowy wieczór w ramach przygotowań do rundy wiosennej  wyjechaliśmy na sparing do Warszawy aby stanąć oko w oko z renomowanym przeciwnikiem jakim jest Legia. Dzięki uprzejmości działaczy stołecznej drużyny zostaliśmy również zaproszeni na derbowy mecz Legia - Polonia, który odbył się w piątek o godz. 20.30.

Galeria zdjęć

sparing-z-legia-3117025.jpg sparing-z-legia-3117026.jpg sparing-z-legia-3117027.jpg

Mimo tego, że mecz nawet przez chwilę nie przypominał pojedynku zespołów pretendujących do mistrzostwa Polski, to atmosfera na trybunach, stadion, znane nazwiska na boisku i trybunach, otoczka wokół meczu robiła niesamowite wrażenie. Niestety na bramki się nie doczekaliśmy, ale do hotelu po 23 wracaliśmy w świetnych nastrojach gdyż poczuliśmy smak dużej piłki. W sobotę od samego rana czuć było małe podekscytowanie meczem jaki niedługo rozegramy,  o godzinie 10.00 opuściliśmy nasz hotel i spacerkiem udaliśmy się na śniadanie . Kolejna niespodzianka spotkała nas w sklepie kibica ,gdzie po zrobieniu malutkich zakupów, odwiedził nas zawodnik  Legii Janusz Gol , z którym zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia. W końcu o godzinie 13.00 na Łazienkowskiej, przy dopingu wielu kibiców,także z Lublina:)) rozpoczął się mecz Legia 2000 Warszawa- UKS Widok 2000 Lublin.Mecz zakończył się zwycięstwem Legii 3:0 (1:0) ale mimo to nasza drużyna zaprezentowała sie z bardzo dobrej strony będąc przez większość spotkania równorzędnym przeciwnikiem. Mimo porażki nasz zespół nie ma czego się wstydzić,chłopcy pokazali że w Lublinie też są młode talenty piłkarskie i że ich praca na treningach idzie w odpowiednim kierunku.Ambicja,wola walki i umiejętności czysto piłkarskie to elementy w których nasz zespół nie odstawał od renomowanego przeciwnika.
W Warszawie zaprezentowaliśmy się w następującym składzie: Jakub Pasieczny, Mikołaj Michalski, Kacper Bugała, Maciej Gawryluk, Stanisław Niewiński, Maksymilian Bogucki, Mateusz Ozimek, Izmael Will, Kamil Popiołek, Kacper Głazik, Kamil Kanar, Dawid Kowalczyk, Jakub Złomańczuk, Grzegorz Pajduszewski, Bartłomiej Piech.

Gratuluję wszystkim zawodnikom ambitnej postawy i dziękuje Tomkowi Złomańczukowi za zaangażowanie i zorganizowanie tego atrakcyjnego wyjazdu.
Maciej Kleszcz

Aby komentować wiadomości musisz być zalogowany.